Prašome palaukti...

Privatumo politika

UAB „DOJUS agro“ PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje (toliau – Politika) pateikiama informacija apie tai, kaip bus renkami ir tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kuriuos Jūs galite pateikti interneto svetainėje www.dojusgroup.lt (toliau – Interneto svetainė), socialinių tinklų paskyrose, susisiekus su mumis el. paštu, telefonu arba perdavus mums tiesiogiai mūsų buveinės adresu.

Šioje Politikoje nurodytų asmens duomenų valdytojas yra UAB „DOJUS agro“, juridinio asmens kodas 110360528, buveinė Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Palangos g. 2-32 (toliau – mes arba Duomenų valdytojas). Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu [email protected] arba +370 37 750260.

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 14 metų gali teikti savo asmens duomenis per mūsų svetainę, socialinių tinklų paskyras ar kitais galimais būdais tik gavę savo įstatyminių atstovų (tėvų, įtėvių, globėjų, rūpintojų) sutikimą.

1. Kokiais tikslais ir kokius asmens duomenis mes tvarkome?

SUTARČIŲ SUDARYMAS IR PASLAUGŲ TEIKIMAS

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, pašto kodas ar elektroninis paštas, informacija apie poreikius, prekės / paslaugos apmokėjimo duomenys (banko sąskaitos Nr., apmokėjimo būdas ir pan.), pirkimo istorija (įsigytos prekės ir / ar paslaugos), prekių ir / ar paslaugų kaina, prekių pristatymo adresas ir kiti duomenys būtini sutarties sudarymui ir vykdymui) bus tvarkomi siekiant sudaryti su Jumis prekių pirkimo-pardavimo, paslaugų teikimo ar kitokią sutartį, taip pat suteikti paslaugas, atlikti skolininkų rizikos vertinimą.

Naudojantis mūsų suteiktais prietaisais, turinčiais GPR įrenginius, taip pat bus renkami ir tvarkomi Jūsų duomenys (tokiu atveju informaciją apie duomenų tvarkymą pateiksime atskirai).

Pagrindai: (i) sutarties vykdymas; (ii) teisinės prievolė laikymasis; (iii) Duomenų valdytojo teisėtas interesas (atgauti skolas, valdyti riziką).

KOMUNIKACIJA IR INFORMAVIMAS

Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, klausimai ir kita informacija, kurią Jūs patys pateiksite) tvarkysime siekdami atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti informaciją. Šiuos Jūsų duomenis mes gauname, kai užduodate klausimus pasinaudodami forma šioje interneto svetainėje, užpildote registracijos formą, pateikiate užklausas ir komentarus per socialinių tinklų paskiras, dalyvaujate apklausose, taip pat, kai skambindami mums pateikiate informaciją pokalbio metu.

Pagrindas: Jūsų sutikimas.

TIESIOGINĖ RINKODARA

Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, ūkio / įmonės tipas, ūkio dydis, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, informacija apie Jus dominančias naujienas) tvarkysime siekdami Jus informuoti apie mūsų ir mūsų partnerių platinamas prekes ir teikiamas paslaugas bei suteikti kitą aktualią informaciją. Rinkodarą iš mūsų gausite, jei užsisakysite mūsų naujienlaiškį ar kitokią komunikaciją. Taip pat, jei lankydamiesi mūsų organizuojamuose renginiuose užpildote mūsų pateiktas anketas. Esamiems klientams taip pat gali būti siunčiami rinkodaros pranešimai apie panašias UAB „DOJUS agro“ prekes ir paslaugas.

Jūsų duomenis rinkodaros tikslu, kaip duomenų valdytojas, tvarkys UAB „DOJUS agro“Lietuvos filialas, kuris Jūsų duomenis tvarkys laikydamasis šios Politikos.

Norint gauti mūsų verslo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, Jūsų bus paprašyta atskiro sutikimo.

Pagrindai: (i) Jūsų sutikimas; (ii) Duomenų valdytojo teisėtas interesas (rinkodara esamiems klientams).

VAIZDO STEBĖJIMAS

Savo patalpose ir valdomoje teritorijoje naudojame vaizdo stebėjimo kameras. Tokio stebėjimo tikslas yra užtikrinti mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų bei turto apsaugą, užkirsti kelią nusikaltimams ir identifikuoti pažeidėjus. Apie vaizdo stebėjimą būsite informuoti įspėjamaisiais ženklais prie įėjimų į filmuojamas teritorijas ir patalpas.

Pagrindas: Duomenų valdytojo teisėtas interesas (turto, darbuotojų ir kitų asmenų apsauga).

SLAPUKAI IR KITI AUTOMATIŠKAI RENKAMI DUOMENYS

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:

Norėdami valdyti savo sutikimą su statistiniais ir našumo slapukais, tai galite padaryti pirmo apsilankymo svetainėje metu pasirodančioje slapukų juostoje arba pakeisdami savo naudojamos interneto naršyklės nustatymus. Pavyzdžius, kaip tai padaryti populiariausiose naršyklėse galite rasti šiuose trečiųjų šalių puslapiuose (už jų teisingumą ir efektyvumą neatsakome): Internet Explorer,Chrome,Firefox,Safari,Opera.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mūsų socialinių tinklų paskyroms taikomi atitinkamo socialinio tinklo slapukų politika. Daugiau apie socialinių tinklų politiką skaitykite atskiroje skiltyje.

Pagrindai: (i) Jūsų sutikimas; (ii) Duomenų valdytojo teisėtas interesas (būtinų slapukų įgalinimui).

KANDIDATŲ ATRANKA

Mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis (vardas, pavadė, gimimo data, telefono numeris, el. pašto adresas, miestas, išsilavinimas, darbo patirtis, vairuotojo pažymėjimo duomenys, pageidaujama pozicija, rekomendacijos, testų rezultatai, įvertinimai, kvalifikacija, profesiniai įgūdžiai, asmeninės savybės ir kita informacija, kurią pateiksite) siekdami atlikti darbuotojų atranką. Kandidatuodami į darbo pozicijas neteikite perteklinės informacijos, kurios nėra reikalaujama. Atrankos metu Jums bus pateikta papildoma išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymą.

Pagrindas: (i) Duomenų valdytojo teisėtas interesas atrinkti kandidatus į laisvas darbo pozicijas, (ii) darbo sutarties sudarymas, (iii) Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate dėl duomenų saugojimo po atrankos pabaigos.

TEISIŲ IR INTERESŲ GYNYBA

Siekdami apginti savo teisėtus interesus ir teises, atsakydami į pareikštus į ieškinius ar pretenzijas, o taip pat ir patys tokius teikdami, mes galime tvarkyti Jūsų duomenis, susijusius su sudarytomis sutartimis, jų vykdymu, teikiamomis paslaugomis bei kitus duomenis numatytus šioje Politikoje.

Pagrindas: Duomenų valdytojo teisėtas interesas (teisių ir interesų gynyba).

2. Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Siekdami užtikrinti verslo operacijas ir suteikti reikalingas paslaugas mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis:

 • Dojus įmonių grupei priklausančioms įmonėms;
 • Teisininkams;
 • Auditoriams;
 • Bankams / įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas, atlieka rizikos, kreditingumo vertinimą;
 • Įmonėms, kurios padeda organizuoti konkursus / renginius;
 • Valstybinėms institucijoms, pvz. teismams, policijai, VMI, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba mūsų klientų, darbuotojų ir išteklių saugumą;
 • Socialiniams tinklams (kai patys juose pasirenkate pateikti savo asmens duomenis);
 • Kitoms įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu: IT paslaugų teikėjai, auditoriai, rinkodaros paslaugų įmonės;
 • Atsakingai parinktiems verslo partneriams: DPD Lietuva, Synergy Effect, E-lab, SMS marketingas, Mailerlite.lt, Deere&Company, Softera, Go ERP, Lietuvos paštas.
 • Kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus.

3. Duomenų perdavimas į trečiąsias valstybes

Kartais mums gali tekti perduoti Jūsų asmens duomenis į už Europos Sąjungos/Europos Ekonominės Zonos ribų esančias valstybes, kuriose gali būti taikoma žemesnio lygio duomenų apsaugos politika. Tokiais atvejais mes darysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad užtikrintume perduodamų asmens duomenų saugumą.

Perduodami asmens duomenis į tokias trečiąsias valstybes mes remsimės:

 • Aiškiai išreikštu Jūsų sutikimu;
 • Sutartimi (pvz., jei reikia užsakyti prekes iš gamintojo, taikyti prekėms kokybės garantiją, konsultuoti su gamintojo produktais, detalėmis ir paslaugomis susijusiais klausimais);
 • Su duomenų gavėju pasirašyta sutartimi, kuri yra paremta Europos Komisijos patvirtintomis standartinėmis sutarčių sąlygomis. Standartines sutarties sąlygas galite rasti čia ;
 • Duomenų siuntimo grupės įmonių atveju taikomomis įmonėms privalomomis taisyklėmis;
 • Europos Komisijos sprendimu dėl tinkamumo, kai gavėjas yra įsikūręs šalyje, dėl kurios duomenų apsaugos lygio yra priimtas šis sprendimas;
 • Leidimu iš Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos.

Įdiegėme protingas bei atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame turinio / paslaugų teikimo tikslais, tačiau primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena internetinė svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

4. Duomenų saugojimo terminas

Šiuo metu mūsų renkami asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

Asmens duomenys

Teisinis pagrindas

Saugojimo laikotarpis

Apmokėjimo duomenys

Sutarties vykdymas

10 metų po mokėjimo operacijos dienos.

Prekių pirkimo-pardavimo, paslaugų teikimo ar kitos sutartys ir jų duomenys

Sutarties vykdymas

10 metų po sutarties galiojimo pabaigos.

Rinkodarai naudojami asmens duomenys

Sutikimas, teisėtas interesas

Sutikimo pagrindu: 3 metai po duoto sutikimo gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba (jei sutikimas nebuvo duotas) tik rinkodarai dėl panašių prekių ir paslaugų, tol, kol klientas turi nors vieną galiojančią sutartį su Duomenų valdytoju ir nėra išreiškęs prieštaravimo tokiai rinkodarai.

Teisėto intereso pagrindu: sutarties galiojimo laikotarpiu, jei nėra gautas prieštaravimas sutarties pasirašymo metu arba iki kol nėra išreikštas prieštaravimas.

Vaizdo įrašai

Teisėtas interesas

Iki 90 dienų.

Analitikos duomenys

Sutikimas

Sutikus su analitikos slapukų naudojimu, analitikos duomenys yra renkami kiekvienos sesijos metu tol, kol naudojatės mūsų svetaine (esate atsidarę ją savo naršyklėje). Išėjus iš svetainės analitikos duomenys yra anonimizuojami (Jus galintys identifikuoti duomenys pašalinami be galimybės juos atkurti).

Jūsų pateikti klausimai ir susirašinėjimas

Teisėtas interesas

Šie duomenys pašalinami kai jie tampa nebeaktualūs (klausimai ar užklausos yra išsprendžiami). Ilgiausias galimas tokių duomenų saugojimo periodas yra 24 mėnesiai.

Kandidatų asmens duomenys

Teisėtas interesas, darbo sutarties sudarymas, sutikimas (jei taikoma), sutikimas

Atrankose į konkrečią poziciją – iki atrankos pabaigos. Laikoma, kad atranka baigta, kai atrinktas kandidatas sėkmingai praeina bandomąjį laikotarpį, bet ne ilgiau nei 3 mėn. nuo darbo sutarties sudarymo.

Gavus Kandidato sutikimą saugoti jo duomenis atrankų duomenų bazėje – 2 metus nuo sutikimo gavimo.

Atkreipiame dėmesį, kad atskira informacija apie čia nenurodytus saugojimo terminus gali būti pateikta atskirame dokumente, pvz., sutartyje su Jumis.

5. Jūsų teisės

Jūs turite ir galite pasinaudoti šiomis duomenų subjekto teisėmis:

 • Žinoti (būti informuotas (-a)) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
 • Reikalauti sunaikinti savo duomenis (teisė „būti pamirštam“);
 • Reikalauti, kad Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
 • Reikalauti perkelti Duomenų valdytojui pateiktus duomenis (teisė perkelti);
 • Bet kuriuo metu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, kai toks tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų Duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų (teisė nesutikti);
 • Jei manote, kad vadovaujantis BDAR Jūsų teisės buvo pažeistos, galite pateikti skundą priežiūros institucijai. Lietuvos gyventojai skundą gali pateikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, daugiau informacijos – www.vdai.lrv.lt/. Jei Jūsų nuolatinė gyvenamoji ar darbo vieta yra kitoje valstybėje, skundą galite pateikti tos valstybės priežiūros institucijai, daugiau informacijos apie Europos Sąjungos/Europos Ekonominės Erdvės valstybių narių duomenų apsaugos institucijas – https://edpb.europa.eu/about-edpb/about-edpb/members_en . Prieš teikiant skundą siūlome pirmiausia susisiekti su mumis ir bandyti išspręsti kilusią problemą kartu.

Norėdami įgyvendinti savo teises galite tai padaryti parašę mums adresu [email protected] arba pasinaudodami nuorodomis pateikiamomis mūsų teikiamo reklaminio turinio medžiagos apačioje.

Siekdami įgyvendinti Jūsų teises galime paprašyti Jūsų įrodyti savo tapatybę pateikiant asmens tapatybę įrodantį dokumentą arba tapatybę įrodant elektroninių ryšių priemonėms (pvz. elektroniniu parašu).

Atkreipiame dėmesį, kad Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz. informacijos, kurią būtina nurodyti registruojantis svetainėje, ar kontaktinių duomenų formoje), tačiau tokiu atveju mes negalėsime Jums sudaryti galimybės įsigyti mūsų prekių internetu, su Jumis susisiekti ar suteikti mūsų paslaugas.

6. Baigiamosios nuostatos

Kitos interneto svetainės, kurios gali būti pasiekiamos per šį puslapį ar kurių savybės ir funkcionalumai buvo įtraukti į interneto paslaugas turi savo privatumo politiką ir praktiką. Kitos Dojus įmonių grupei priklausančios įmonės, tiekėjai, verslo partneriai taip pat turi savo privatumo politikas ir praktikas. Raginame susipažinti su visų trečiųjų šalių pateiktais privatumo pareiškimais, prieš pateikiant jiems informaciją arba pasinaudojant pasiūlymu ar reklama.

Politika peržiūrima ne rečiau kaip kartą per dvejus metus. Atnaujinę Politiką informuosime Jus tiesiogiai apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus bei paskelbdami pranešimą Interneto svetainėje. Jei prisijungsite ar naudositės mūsų teikiamu turiniu ir / ar paslaugomis po tokio pranešimo paskelbimo, laikysime, kad sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime.

Paskutinį kartą Politika atnaujinta 2024 -04-05.

© 2023  DOJUS įmonių grupė